[vc_row][vc_column]

من رونداین کارونمیدونم امکانش هست توضیح مختصری بدهید؟

روال کار اینه که شما در سایت های معتبر و بین الملی ای که ما معرفی کردیم ثبت نام میکنید مثلا سایت وان ایکس بعد از ثبت نام باید حساب خودتونو شارژ کنید((حساب خودتون یعنی حساب اکانت سایتی که ثبت نام کردید)) که میتونید در سایت وان ایکس هم با کارت عابر بانک ایرانی حسابتونو شارژ کنید هم با حساب بانکی پرفکت مانی و وبمانی.

بعد از شارژ حساب, اگر با کارت عابر بانک ایرانی شارژ کنیدمعادل ریالی اون به حساب شما در سایت اضافه میشه , اگه هم با پرفکت مانی ویا وبمانی شارژ کنید معادل دلاری اون به سایت اضافه میشه. مثلا شما حسابتونو جهت شروع ۵۰۰ هزار تومن با کارت عابر بانک ایرانی شارژ میکنید بعدش مسابقه ورزشی ای رو از بین انبوه مسابقاتی که در سایت به شما معرفی میشه انتخاب میکنید و هر رقمی خواستید با توجه به موجودی حساب شما که در اینجا ۵۰۰ هزار تومنه انتخاب میکنید.

مثلا شما بازی رئال مادرید با مالاگا رو مد نظر دارید که رو این بازی ثبت پیش بینی می کنید

هر مسابقه فوتبال در حالت کلی ۳ حالت برای پیش بینی داره بماند که بیش از ۱۰۰ تا حالت دیگه هم داره

ولی حالت کلی در اینجا

برد رئال ۱٫۳۰

مساوی ۲

برد مالاگا هست ۷

همون طور که مشاهده میکنید جلوی هر حالت عددی نوشته شده این عدد همان ضریب پیش بینی شماست یعنی شما اگر روی برد رئال ۱۰۰ هزار تومان ثبت کنید ۱۰۰ هزار تومن شما ضرب در ۱٫۳۰ میشه که میشه ۱۳۰ هزار تومن که شما در اینجا ۳۰ هزار تومن سود کردید

اگر مساوری را انتخاب کنید و ۱۰۰ هزار تومن رو مساوی پیش بینی کنید ۱۰۰ ضرب در عدد جلوی مساوی یعنی ۲ میشه. موجودی حساب شما میشه ۲۰۰ هزار تومن که به بالانس شما اضافه میشه این رقم و شما صد هزار تومن سود میکنید.

حال اگه برد مالاگا رو پیش بینی کرده باشید و صد هزار تومن رو برد مالاگا ثبت کرده باشید ۱۰۰ ضرب در ضریب برد مالاگا یعنی ۷ میشه که در اینجا برد شما میشه ۷۰۰ هزار تومن که ۱ دقیقه بعد از سوت پایان بازی به بالانس حساب شما اضافه میشه و شما ۶۰۰ هزار تومن سود میکنید

شاید انتخاب مالاگا برای برد مقابل رئال مقداری همراه با ریسک باشد ولی زمانی را تصور کنید که ۱۰ میلیون تومن روی برد رئال ثبت کرده اید ((در صورت داشتن موجودی ۱۰ میلیون ویا بیشتر در سایت)) و در صورت برد رئال که احتمالش بسیار زیاد است ۱۳ ملیون به بالانس شما اضافه میشه یعنی ۳ ملیون تومن در ۹۰ دقیقه سود کردید و اگر صد میلیون روی برد رئال ثبت کرده باشید با توجه به ضریب ۱٫۳۰ برد رئال شما ۳۰ میلیون تومن در صورت برد رئال سود میکنید.

http://1xbet-persia.com

برای پیش بینی اینترنتی چه پیش نیازی لازم است ؟

ایمیل جهت ثبت نام در سایت ها

اطلاع از تاریخ تولد خودتون به میلادی

داشتن کارت عابر بانک ایرانی و داشتن رمز اینترنتی جهت واریز پول به سایتها و برداشت پول از سایت ها

برای ثبت نام در سایت وان ایکس فقط به موارد بالا نیاز است!!!

چنانچه قصد دارید تو سایت های خارجی دیگه هم ثبت نام کنید به غیر موارد بالا نیاز به حساب بانکی بین الملی مثل پرفکت مانی هم دارید که ما در قسمت آموزش ها به طور کامل آموزش ثبت نامشو به شما دادیم.

آیا پیش بینی اینترنتی نیاز به مهارت و تخصص خاصی دارد ؟

پیش بینی اینترنتی جهت موفقیت همیشگی نیاز به قدرت پیش بینی خوبی دارد به طور مثال: مثلا بدونید امشب اگر رئال مادرید با مالاگا در لیگ اسپانیا بازی داره کدوم تیم امکان داره برنده بشه که خب این موضوع تقریبا خیلی راحته و به احتمال۹۹ درصد رئال برنده میشه پس شما میتونید روی برد رئال ثبت پیش بینی کنید .به همین راحتی در صورت برد رئال مادرید با توجه به مبلغی که ثبت کردید سود کسب میکنید.

آیا ثبت نام حساب بین المللی پرفکت مانی جهت واریز و برداشت پول به سایتهای پیش بینی ضروریست ؟

چنانچه میخواهید فقط در یک سایت پیش بینی ثبت نام کنید نیازی به افتتاح حساب در پرفکت مانی ندارید زیرا در سایت وان ایکس میتونید بدون نیاز به پرفکت مانی و تنها با کارت های عابر بانک ایرانی و رمز اینترنتی حساب خودتونو شارژ کنید ((لازم به ذکر است میتونید با حساب پرفکت مانی هم حساب وان ایکس بت را شارژ کنید))

ولی جهت پیش بینی در سایت های دیگه معرفی شده در قسمت ((بهترین سایت های پیش بینی فوتبال)) باید حساب پرفکت مانی افتتاح کنید.

شما بین سایتهایی که در قسمت سایتهای پیش بینی اینترنتی معرفی کردید کدام را پیشنهاد میکنید ؟

ا اول از همه سایت معتبر و بین الملی وان ایکس رو به شما معرفی میکنیم بعدش سایت های دیگه

برخی مزیای سایت وان ایکس :

پنجمین سایت برتر و معتبر پیش بینی در جهان

پشتیبانی از بسیاری از ورزش ها در دنیا از فوتبال و والیبال و بسکتبال تا دارت و واترپلو

پشتیبانی از لیگ برتر فوتبال ایران و بسیاری از ورزش های دیگه در ایران به خصوص لیگ والیبال و بسکتبال و پیشنهاد های روزانه مسابقات ورزشی ایران که مثلا امروز در ایران روی ۳۰ رشته ورزشی امکان ثبت پیش بینی دارید

امکان ثبت پیش بینی با برنامه تلگرام سایت

امکان ثبت پیش بینی با برنامه موبایل سایت

امکان ثبت پیش بینی با لب تاپ و یا کامپیوتر خانگی

امکان ثبت پیش بینی حتی در حین برگزاری مسابقه به اصطلاح لایو بت

محیط جذاب و کاربر پسند سایت وان ایکس و مشاهده انلاین بعضی از بازی ها روی موبایل

عدم نیاز به حساب بین المللی

در گاه بانک ایرانی جهت واریز پول به طور مستقیم به سایت با کارت عابر بانک ایرانی و رمز اینترنتی

ف ی ل ت ر نبودن سایت

پشتیبانی سایت از تمام کشور های دنیا به خصوص زبان فارسی ایران

حداقل و حداکثر واریز پول در سایت وان ایکس چقدر است و حداقل پیش بینی روی هر بازی چقدره؟

حداقل واریز پول در سایت وان ایکس ده هزار تومان میباشد و سقفی برای حداکثر واریز وجود ندارد.

حداقل مبلغ روی هر مسابقه یک هزار تومان میباشد و حداکثر مبلغ نسب به هر مسابقه فرق دارد و شما در حین ثبت پیش بینی از حداکثر مبلغی که میشه رو این بازی رفت به وسیله سایت آگاهی پیدا میکنید.

ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم برای بار اول در سایت وان ایکس حداقل ۳۳۰ هزار تومان واریز کنید تا سایت به همین میزان یعنی ۳۳۰ هزار تومان به شما پاداش یا به اصطلاح بانس دهد یعنی شما با اولین واریز خودتون به سایت با توجه به مبلغ ۳۳۰ هزار تومان یا بالاتر به همان مقدار جایزه میگیرید و حساب شما در واقع ۶۶۰ هزار تومان شارژ میشود.((تقریبا تمامی سایت های پیش بینی جایزه اولین واریز رو دارن که سایت وان ایکس بت هم از این قاعده پیروی میکنه)).در حالی که مثلا توجه کنید اگر ده هزار تومن واریز کنید سایت ده هزار تومن اضافه به شما پاداش میده که میشه ۲۰ تومن پس بهتره که برای کسب حداکثر پاداش یعنی ۳۳۰ هزار تومن حداقل ۳۳۰ هزار تومان برای بار اول به سایت واریز کنید تا این پاداش شیرین را کسب کنید.چنانچه در اولین واریز خود بیشتر از ۳۳۰ هزار تومان واریز کنید سایت به شما همان حداکثر پاداش یعنی ۳۳۰ هزار تومان را میدهد پس تصور نکنید که یک میلیون واریز داشته باشید یک میلیون هم بانس(پاداش) به شما تعلق میگیرد. حداکثر بانس سایت برای اولین واریز ۳۳۰ هزار تومان میباشد.

پس پیشنهاد ما به شما به عنوان اولین واریز حداقل ۳۳۰ هزار تومان میباشد تا از حداکثر پاداش سایت یعنی ۳۳۰ هزار تومان اضافه بهره مند شوید.

آیا همیشه نیاز به روشن کردن لپ تاپ میباشد و آیا امکانش هست در حین سفر و بیرون بودن از خانه ثبت پیش بینی کرد با موبایل ؟

تمامی سایت هایی که ما معرفی میکنیم امکان ثبت پیش بینی با موبایل را دارند به خصوص سایت عالی و رتبه پنجم دنیا وان ایکس بت که امکان ثبت پیش بینی با تلگرامم داراست و نیازی به حساب بین المللی مثل پرفکت مانی هم ندارد.

من قبلا در سایت ایرانی ایکس فعالیت داشتم آیا شما پیشنهاد میدهید از این سایت خارج و در سایتهای خارجی که شما معرفی میکنید فعالیت کنم ؟2017-12-09T18:56:17+00:00

پس پیشنهاد ما به شما که در سایت های ایرانی سابقه فعالیت داشتید اینکه که در سایت معتبر و بین المللی وان ایکس بت ثبت نام کنید که هم زبان فارسی دارد هم میتوانید با کارت های بانکی ایرانی حساب خودتونو شارژ کنید و هم برداشت کنید. معتبر بودن سایت

پیش بینی انواع مسابقات از فرمول۱ تا دارت رو پیش بینی کنید که واقعا جزو بهترین انتخاب هست

ما با تجربه ای که داشتیم میگیم این سایت واقعا قوی کار کرده و برای هم وطنان بهترین سایت میباشد …

من ۲۰۰ میلیون در سایت وان ایکس برنده شده ام ایا میتوانم در یک برداشت پول را بردارم سایت این پول را به حسابم واریز میکنه ؟

بله میتونید در یک برداشت کل پول را بردارید و به حساب بانکی خود انتقال دهید.

در کمتر ۲۴ ساعت پول به حساب شما واریز میشود.

لازم به ذکره که سایت وان ایکس رکورد پرداخت پول به مبلغ ۱ میلیارد تومان تنها در یک برداشت را در کارنامه خود دارد
جهت ثبت نام در سایتها بخصوص سایت وان ایکس حتما لازم است اطلاعات واقعی خودمونو وارد کنیم ؟

بله جهت ثبت نام در تمامی سایت هایی که معرفی میکنیم لازم است اطلاعات واقعی خودتونو وارد کنید. زیرا این سایت ها بین المللی بوده و جهت اطمینان از واقعی بودن حساب به اسم شما بعد از مدتی شاید لازم باشه جهت تایید اطلاعاتی که وارد کردید مدارک شناسایی خودتونو مثل کارت ملی یا شناسنامه را به سایت ارسال کنید.

توجه مهم : حتما از اطلاعات واقعی خودتون موقع ثبت نام استفاده کنید تا برای واریز پول به حساب شما از واقعی بودن هویت شما اطمینان حاصل کنند.

آیا وان ایکس بت روش پرداخت کارت به کارت دارد؟

باید گفت که وان ایکس بت روش مستقیم کارت به کارت را دارا نیست زیرا سایت روسی میباشد و روش مستقیم برای ایرانیان وجود ندارد ولی روش آسان برای ایرانیان وجود دارد شبیه کارت به کارت که این عمل شارژ مستقیم را دور میزند که 87درصد ایرانیان از این روش حساب خود را شارژ میکنند توضیحات سطر زیر را با دقت مطالعه کنید

 

در اين آموزش قصد داريم  شما را با  اولین و آسان ترین روش نحوه شارژ حساب با  ps voucher یا فوچرز آشنا كنيم.

در اين روش شما هيچ نيازى به افتتاح حساب ارزى مثل پرفكت مانى يا وب مانى نداريد و ميتونيد در هر ساعت از شبانه روز پس از ثبت نام و احراز هويت در صرافى که آدرسش رو در سطر های بعدی گزاشته شده است راحت ثبت نام کنید که نهايت ١٠ دقيقه از شما وقت ميگيره برای ثبت نام،از صرافى كد فوچرز یا ps vocher تهيه كنيد به صورت آنی و سپس كد رو در سايت وان ايكس بت بزنيد و حساب خودتون رو به صورت آنى شارژ كنيد.

🔸روش اول : واريز با ps voucher یا فوچرز🔸

براى شارژ حساب:

پس از خريد ps voucher یا فوچرز از صرافی اینترنتی کد رو کپی (copy)کرده  وارد سايت وان ايكس بت شويد و از ميان روش هاى واريز ps voucher یا فوچرز را انتخاب كنيد سپس در كادر مورد نظر، کد که شامل حروف و عدد هستش رو پیست(paste) کنید و روى تاييد نهایی بزنيد،حساب شما بلافاصله در سايت شارژ ميشود.

کد ps voucher یا فوچرز این شکلی است                    PSVouchers-USD-7-d44eccf3-kdtf5jj2-i5bjhaie-bdf742

برای خریدن کد ps voucher یا فوچرز باید در سایت       www.salimiexchange.com     ثبت نام کنید زیرا این کد را تمام صرافی ها ندارند

توجه داشته باشید برای ثبت نام در سایت های صرافی برای شارژ حساب 1xbet احتیاج نیست حضورا در صرافی حاظر گردید بلکه این صرافی ها به صورت اینترنتی میباشد.

جالب است بدانید بیش از 87%درصد مردم ایران برای حساب شارژ خود از همین روش خرید ps voucher( فوچرز) استفاده میکنند چون دقیقا شبیه کارت به کارت هستش.

🔸برداشت با ps voucher( فوچرز)🔸

همچنين براى برداشت از ميان روش هاى برداشت ps voucher (فوچرز) رو انتخاب ميكنيد و در کادر اول مبلغ برداشت خود را وارد ميكنيد و در كادر دوم ايميل خود را وارد كنيد و روى دكمه تاييد بزنيد،سايت در كمتر از ٥ دقيقه كدى مانند كد زير براى شما ارسال ميكنه

PSVouchers-USD-7-d44eccf3-kdtf5jj2-i5bjhaie-bdf742

به ایمیل و قسمت تراکنش ها.این کد رو کپی کرده و به سایت   www.salimiexchange.com  برید .و قسمت فروش کد  ps vocuer (فوچرز) را انتخاب کنید.صرافی نهایت 3ساعت طول میکشد پول را برای شما واریز کند ولی معمولا زیر  1ساعت واریز میکند

 

 

آیا کانالی وجود دارد در تلگرام از وان ایکس بت که بازی های مهم رو اطلاع رسانی کند؟

بله وجود دارد لینک کانال وان ایکس بت در تلگرام @onex1xbet

بیمه کردن فرم پیش بینی چیست؟

آپشن جدید است که با آن شما می توانید برگه ی پیش بینی خود را بیمه کنید و در صورت باخت مبلغ برگه پیش بینی به اکانت شما بازگردانده می شود.😍

شما می توانید برای مثال 100 درصد برگه ی پیش بینی خود را بیمه کنید درصد بیمه به این معنی است که اگر شما 100 درصد از برگه پیش بینی را بیمه کنید تمام مبلغ پیش بینی در صورت باخت به اکانت شما اضافه می شود یا اگر 50 درصد را بیمه کنید نصف مبلغ پیش بینی در صورت باخت به اکانت شما اضافه می شود.
به عنوان مثال شما در بر روی یک فرم با ضریب 1.8 و به مبلغ 100 هزار تومان شرط بسته اید
خب شما به عنوان مثال می خواهید 100 درصد برگه پیش بینی خود را بیمه کنید(هر درصدی از برگه پیش بینی را بخواهید میتوانید بیمه کنید در انتخاب آن آزاد هستید )به شما مبلغ 47 هزار تومان بابت هزینه ی این بیمه پیشنهاد می دهد. اگر شما با این مبلغ موافقت کنید این مبلغ به عنوان هزینه بیمه از موجودی شما کسر می شود.
1- اگر پیش بینی شما برنده شود کل مبلغ پیش بینی شما یعنی 180 هزار تومان پرداخت می شود.
2- اگر پیش بینی شما بازنده شود مبلغ 100 هزار تومان به شما پرداخت می شود. زیرا شما 100 درصد پیش بینی خود (یعنی تمام مبلغ پیش بینی) را بیمه کرده اید.
برای بیمه کردن پیش بینی خود ابتدا وارد سوابق پیش بینی شوید و روی گزینه روی گزینه های بیشتر(علامت کاغد)در بالای صفحه گوشه سمت چپ کلیک کنید و از بین گزینه هایی مانند فروش و اصلاح فرم و ….. شما گزینه بیمه را انتخاب کنید و سپس ابتدا درصد ای از فرم را که میخواهید بیمه کنید را انتخاب کرده و بر روی ادامه کلیک کنید، در این مرحله به شما نشان داده میشود که شما چند درصد از فرم خود را بیمه کرده و اینکه هزینه بیمه چقدر می‌شود اگر که موافق بودید ادامه میدهید در غیر اینصورت بر روی لغو کلیک میکنید

فروش شرط چیست؟و چه کاربردی دارد؟

شما بازیهایی که در معرض خطر باخت یا برد قرارگرفتن میتوانید که با سایت معامله کنید
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
نکات فروش شرط
۱.شما گاها شرط میبندید و به هردلیلی پشیمان میشوید
به قسمت سوابق پیش بینی بروید بروی شرط خود کلیک کنید و بر روی قسمت فروش شرط در بالای صفحه کلیک کنید مبلغ قابل خریدتوسط سایت زده میشود اگر راضی بودید فروش انتهایی را بزنید و مبلغ به حساب شما اضافه میشود و آن شرط به این ترتیب فروخته شده است

۲.شماحتی شرط بردتان را میتوانید پیش از موعد بفروشید
شما بروی تیم میزبان پیش بینی کردید, تیم شما هم تا دقیقه ای از بازی جلو افتاده و شانس برنده شدنش بالارفته
دراینجا میتوانید به فروش شرط بروید شرط خود را اینبار با سود بفروشید
۳.فروش شرط از دقیقه بستن شرط تاااا ابتدای وقت های اضافی شدنی است

۴.معامله شرط بسته شده باسایت زمانی پایدار است که عدد شرط در آن لحظه درجدول باشد. نه اینکه غیرفعال باشد

🔴 توجه 🔴 : دوستان عزیز همچنین شما میتونید که با استفاده از آپشن ” فروش اتوماتیک فرم پیش بینی شده ” میتوانید در مواقعی که به دلایلی وقت ندارید که لحظه به لحظه بازی را دنبال کرده یا که فرم پیش بینی شده شما در زمان دیر وقت هست میتوانید از گزینه ” فروش اتوماتیک فرم پیش بینی ” استفاده کنید
برای مثال شما ضریب برد بارسلونا 2 هست و شما مبلغ 100هزار تومان بر روی آن پیش بینی کرده اید که در صورت برد شدن مبلغ 200 هزار تومان برنده میشید ، شما بر روی گزینه فروش شرط پیش بینی شده کلیک میکنید و تعیین میکنید بر فرض مثال در هر زمانی که سایت فرم را با مبلغ 150 هزار تومان خریداری کنه ،اوتوماتیک فرم به فروش برسه ، در هر زمان از بازی ، مبلغ فروش فرم به این مبلغ تعیین شده یا بیشتر برسه ، خودکار فروخته میشه و پول به حساب شما خودکار واریز میشه.
نکته 1: مبلغ رو خودتون آزاد هستید که هر مبلغ ای را که دوست دارید برای فروش اتوماتیک تعیین کنید .

نکته 2: اگر هم به اون مبلغ تعیین شده نرسه ، فرم به همون حالت عادی ،برای شما میمونه و در صورت برد فرم پیش بینی شده ، بدون کسر هیچ مبلغی به حساب شما افزوده میشه

ادیت یا اصلاح فرم پیش بینی چیست؟

ادیت یا اصلاح فرم پیشبینی

قابلیت ادیت یا اصلاح فرم یک قابلیت جدید است که در دسترس کاربران سایت 1xBetاست.بعد از ثبت فرم خود وارد فرم خود دربخش سوابق پیش بینی شده،بر روی گوشه سمت راست صفحه در بالای فرم پیش بینی کلیک کرده،شما درصفحه بازشده میتوانید گزینه( Edit bet slip )
را انتخاب کنید (در عکس راهنمای زیر مشخص است)
شما میتوانید فرم های خود را اصلاح کنید، بازی هایی را به آن اضافه کنید یا بازی هایی را از فرم خود حذف کنید. شما امکان تغییر مبلغ فرم را ندارید. با حذف کردن بازی از فرم خود هزینه ای بابت این تغییر از فرم شما کم می شود. به عنوان مثال اگر یک فرم میکس با 3 بازی و مبلغ 15 هزار تومان ثبت کرده اید و قصد دارید یک یا 2 بازی آن را حذف کنید بعد ازحذف این 2 بازی سایت به شما مبلغ جدید را اعلام می کند.به عنوان مثال 1000 تومان بابت این تغییر از فرم شما کسر می شود و مبلغ فرم به 14 هزار تومان تغییر پیدا می کند. هزینه تغییر فرم با توجه به تغییرات شما ممکن است متفاوت باشد وسایت به شما مبلغ جدید را نشان می دهد و در صورت موافقت با آن فرم را تغییر می دهید. توجه کنید که هر فرمی قابلیت اصلاح ندارد و با توجه به شرایط بازی های فرم شما از جمله اینکه آپشن انتخابی شما در آن لحظه در آپشن های بازی وجود داشته باشد و غیر فعال نبوده باشد و دلایلی دیگر ، سایت ممکن است قابلیت ادیت را برای یک را قرار دهد یا ندهد

آموزش پیش بینی حرفه ای چیست؟

آموزش پیش بینی “حرفه ای”

 

نوعی از پیش بینی است که هنگامی که شما فرم هایی داشته باشید که هنوز بررسی نشده باشند سایت با توجه به مبلغ شما در صورت برد فرم ها به شما یک مبلغ اضافه برای پیش بینی می دهد تا بتوانید با آن یک پیش بینی دیگر ثبت کنید.

1- پیش بینی حرفه ای براساس مبلغ قابل برگشت از فرم های بررسی نشده ی شما به شما پیشنهاد می شود.

2- شرکت این حق را برای خود قائل است که یک بانس را به شما پیشنهاد بدهد یا یک یانس را حذف کند بدون اینکه دلیلی را ارائه دهد.

3- مبلغ پیش بینی حرفه ای پیشنهاد شده را می توانید در فرم پیش بینی ببینید.روی “پیدا کردن” جلوی “پیش بینی حرفه ای در دسترس” کلیک کنید و مبلغ پیش بینی حرفه ای پیشنهاد شده را ببینید.

4- پیش بینی حرفه ای را می توانید روی مسابقات زنده یا مسابقات ورزشی که در 48ساعت آینده شروع می شود انجام دهید.

5- هنگام محاسبه مبلغ پیشنهادی پیش بینی حرفه ای , فقط فرم های بررسی نشده ای که شما ثبت کرده اید و در 48 ساعت آینده آغاز می شود در محاسبه این مبلغ پیشنهادی موثر است.

6- تمام فرم هایی که قبل از پیش بینی حرفه ای و فرم هایی که نتیجه آن ها در 48 ساعت بعد از ثبت فرم پیش بینی حرفه ای مشخص شوند برای پوشش مبلغ پیش بینی حرفه ای پیشنهاد شده به شما استفاده می شوند.

7- شما می توانید یک پیش بینی حرفه ای اضافی ثبت کنید در صورتی که در حال حاضر یک بیش بینی حرفه ای بررسی نشده داشته باشید.

8- اگر بعد ازبررسی واعلام فرم های ثبت شده شما قبل از پیش بینی حرفه ای ,مبلغ قابل برگشت از فرم ها نتواند مبلغ پیش بینی حرفه ای انجام شده را پوشش دهد پیش بینی حرفه ای برگشت می خورد.

9- واریز پول بعد از انجام پیش بینی حرفه ای نمی تواند برای پوشش مبلغ پیش بینی حرفه ای استفاده شود.

 

مثال

موجودی اکانت شما 260 دلار است.شما فرم های زیر را ثبت کرده اید:

مبلغ 100 دلار با ضریب 1.5- مبلغ قابل برگشت در صورت برد 150 دلار.
مبلغ 150 دلار با ضریب 2 – مبلغ قابل برگشت در صورت برد 300 دلار.

حالا موجودی اکانت شما 10 دلار است.

سایت به شما یک پیش بینی حرفه ای با مبلغ 100 دلار پیشنهاد می دهد.حالا شما می تواند با مبلغ 110 دلار پیش بینی کنید.
شما یک فرم با مبلغ 30 دلار (10 دلار از موجودی مانده در اکانت و 20 دلار از از مبلغ پیش بینی حرفه ای) با ضریب 1.5 ثبت می کنید.مبلغ قابل برگشتدر صورت برد 45 دلار است.
شما یک فرم دیگر به مبلغ 50 دلار(از موجودی پیش بینی حرفه ای) با ضریب 2 ثبت می کنید.مبلغ قابل برگشت در صورت برد 100 دلار است.

🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶

اجازه دهید چندین نتیجه را در نظر بگیریم و بررسی کنیم

اگر فرم های ثبت شده با موجودی اصلی اکانت بازنده شوند اما فرم ثبت شده با مبلغ پیش بینی حرفه ای برنده شود.
🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶

فرم های ثبت شده با مبلغ پیشنهادی پیش بینی حرفه ای برنده اعلام شده باشند.مبلغ پرداختی 45 دلار و 100 دلار است.فرم های ثبت شده با موجودی اصلی اکانت بازنده اعلام شوند.فرم های ثبت شده با مبلغ پیش بینی حرفه ای باطل تلقی می شوند.مبلغ 10 دلار موجود در اکانت شما که قسمتی از فرم پیش بینی حرفه ای بود به موجودی اکانت برگشت می خورد.

🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶
اگر فرم های ثبت شده با موجودی اصلی اکانت برنده شوند اما فرم ثبت شده با مبلغ پیش بینی حرفه ای بازنده شود.

فرم های ثبت شده با مبلغ پیشنهادی پیش بینی حرفه ای بازنده اعلام شوند.
فرم های ثبت شده با موجودی اصلی اکانت برنده اعلام شوند.مبلغ پرداختی 450=(300+150) دلار است. مبلغ 50 دلار و 20 دلار برای پیش بینی حرفه ای استفاده شده بود (به علاوه 10 دلار از موجودی اصلی اکانت). مبلغ فرم های پیش بینی حرفه ای انجام شده از مبلغ پرداختی فرم های اصلی شما کسر می شود 380=20-50-(300+150) دلار.در نتیجه مبلغ 380 دلار به اکانت شما اضافه می شود.
هم فرم های شما با موجودی اصلی و هم فرم پیش بینی حرفه ای شما بازنده اعلام شوند
🔸🔸🔸🔸
فرم های ثبت شده با مبلغ پیش بینی حرفه ای بازنده اعلام شوند.فرم های ثبت شده با موجودی اصلی اکانت هم بازنده اعلام شوند.در این حالت فرم های پیش بینی حرفه ای باطل تلقی می شوند. 10 دلار استفاده شده از موجودی اصلی برای پیش بینی حرفه ای نیز بازنده تلقی می شود

آنتی میکس چیست؟

این نوع پیش بینی که می توان به آن آنتی میکس گفت در واقع متضاد پیش بینی میکس است.در پیش بینی میکس شما باید تمام بازی های انتخابیتان را درست پیش بینی کنید تا فرم میکس شما برنده باشد.اما در این نوع پیش بینی فرم شما وقتی برنده است که حداقل یکی از بازی های انتخابی شما اشتباه باشد . به عبارت دیگر در این نوع پیش بینی یک نوع میکس است اما وقتی برنده اید که میکس شما اشتباه باشد.

✅مثال : شما 3 بازی انتخاب کرده اید

مسابقه اول – ضریب 1.25
مسابقه دوم – ضریب 1.65
مسابقه سوم – ضریب 1.85

ضریب یک فرم میکس با 3 مسابقه بالا 3.81 است. اما ضریب یک فرم آنتی میکس با همین 3 مسابقه 1.17 است.

چند حالت ممکن است برای این فرم آنتی میکس ما اتفاق بیفتد

🔻حالت اول

اگر حداقل یک بازی از 3 بازی اشتباه شود (یک بازی غلط پیش بینی شود) و 2 بازی دیگر درست پیش بینی شود دراین صورت اگر شما 100 دلار شرکت کرده باشید پرداختی شما می شود 117=1.17х100

🔻حالت دوم

اگر مسابقه سوم شما با ضریب 1 برگشت بخورد.درنتیجه ضریب فرم شما در حالت عادی که یک میکس محسوب می شود 2.06 می شود.در این حالت ضریب آنتی میکس شما از 1.17 به 1.58 افزایش پیدا می کند.
در این حالت اگر حداقل یک بازی شما اشتباه پیش بینی شود فرم شما برنده است و مبلغ پرداختی شما می شود 100х1.58=158

🔻حالت سوم

اگر مسابقه دوم و سوم شما با ضریب 1 برگشت بخورد . در نتیجه ضریب فرم عادی شما که یک فرم تکی با یک بازی هست یعنی مسابقه اول 1.25 است.
در این حالت ضریب فرم آنتی میکس شما از 1.17 به 3.16 افزایش می یابد.در این حالت اگر انتخاب شما نادرست باشد فرم آنتی میکس شما برنده می شود و پرداختی شما می شود 100х3.16=316

🔻حالت چهارم

اگر چند بازی شما درست پیش بینی شود و چند بازی دیگر برگشت بخورد فرم آنتی میکس شما بازنده است.اگر تمام بازی های شما برگشت بخورد فرم آنتی میکس شما هم با ضریب 1 به شما برمیگردد.

✅ شرطبندی سیستمی یا System bet چیست ⁉️

🔹شرطبندی سیستمی ( چیزی که با سیستم شرطبندی فرق میکنه ) خیلی محبوب و معروف هست ، چرا که نیاز نیست همه ی انتخاب های شما درست در بیاد تا برنده بشید ، چیزی که میتونه در میکس ها خیلی بهتون کمک بکنه

🔸 سیستم بت در واقع میکسی هست که به شما اجازه خطا میده ، و نیاز نیست همه بازی ها برنده بشن ، تعدا بازی ها در سیستم بستگی به شما داره ، اما من یک سیستم بت متشکل از 3 بازی رو براتون مثال میزنم

🔹 زمانی که شما 3 بازی در میکستون انتخاب میکنید ، اجازه دارید سیستم بت به صورت 2/3 ثبت کنید ، یعنی 2 بازی برد بشه و 1 بازی هم میتونه باخت بشه ، که البته اگر اون یه بازی هم باخت نشه به نفع شماست و ضریب میکستون بالاتر میره طبیعتا

🔍 فرض کنید 3 بازی انتخاب میکنیم برای میکس سیستمی 2 از 3 یا همون 2/3 خودمون

➖ برد من سیتی ضریب 2
➖ برد ارسنال ضریب 1.7
➖ برد لیورپول ضریب 2.2

🔻 حالا زمانی که این 3 بازی رو به صورت میکس سیتمی 2/3 ثبت کنیم ، نحوه محاسبش چطور میشه ؟ ضرایب به چه شکلی میشن ؟ در واقع این 3 بازی به صورت 3 میکس مجزا حساب میشن به شکل زیر

1⃣ میکس اول : برد سیتی + برد ارسنال ( ضریب میکس 3.4 )

2⃣ میکس دوم : برد سیتی + برد لیورپول ( ضریب میکس 4.4 )

3⃣ میکس سوم : برد ارسنال + برد لیورپول ( ضریب میکس 3.74 )

✔️ در واقع این نحوه محاسبه میکس سیستمی هست در سایت ها ، ما برای برنده شدن نیاز داریم حداقل یکی از میکس های بالا برد بشه که در واقع میشه همون برد 2 بازی از 3 بازی ما ، اگر هر 3 بازی برد بشه پس 3 تا میکس بالا هم برد شده

🔴 نکته : هر مبلغی که شما در زمان ثبت میکس سیستمی خودتون وارد میکنید به صورت مساوی روی 3 میکس بالا تقسیم میشه ، مثلا ما 90 هزار تومان اگر شرط ببندیم روی این میکس سیستمی ، این مبلغ تقسیم بر 3 میشه و مبلغ هر میکس ما 30 هزار تومان میشه پس اگر 2 بازی ما برد بشه :

➕ در بهترین حالت میکس ضریب 4.4 ما برد میشه با مبلغ 30 هزار تومان که میشه 132 هزار تومان ( 42 تومن سود )

➖ در کمترین حالت میکس ضریب 3.4 ما برد میشه با مبلغ 30 هزار تومن که میشه 102 هزار تومان ( 12 تومن سود )

🔑 پس در صورت برد 2 بازی هم مبلغ برد ما به این بستگی داره کدوم بازی ها برد شده باشه و ضریبشون چند بوده

⛔️⛔️ نکته خیلی مهم : ضرایب بازی ها در این نوع شرطبندی باید جوری انتخاب بشه که در صورت برد شدن 2 بازی مبلغ بردتون بالاتر از مبلغ کل شرطبندیتون باشه ، یعنی ضریب 3 به بالا ( در خصوص میکس 2/3 )
اگر به مثال بالا توجه کنید میبینید که میکس هرکدوم از بازی ها با هم دیگه ضریبی بالاتر از 3 میده ، و این تضمین میکنه اگر 2 بازی برد بشه ما در نهایت سود میکنیم
🔶 فرض کنید ضریب 2 تا از بازی های ما 1.3 بود ، حالا اگر ما 2 بازیمون هم برد میشد و اون 2 بازی ضریبشون 1.3 بود یعنی یه میکس با ضریب 1.69 برد میشد با مبلغ 30 هزار تومن ( 50 هزار تومن برد ) ، ما 90 هزار تومن شرط بستیم در مجموع اما 50 هزار تومن بردیم که در این حالت باز 40 هزار تومن ضرر کردیم

✅ ما میکس سیستم بت 3 بازی رو انتخاب کردیم ، مثلا شما اگر 4 بازی انتخاب کنید میتونید به شکل 2/4 ( 2 برد از 4 بازی ) یا به صورت 3/4 ( 3 برد از 4 بازی ) میکس سیستمی خودتون رو ثبت کنید ، در نهایت میکس شما متیونه شامل 12 بازی ( اکثر سایت ها ) باشه در بیشترین حالت و در کمترین حالت شامل 3 بازی

چه بازی های به درد این نوع شرطبندی میخوره ؟ ‼️

💎 میتونید هر بازی رو انتخاب کنید ، مهم این هست که اون قانون ضرایب که بالاتر گفته شده رو رعایت کنید ، امل معمولا در دنیای حرفه ای شرطبندی کسانی که به صورت #اندرداگ یا کسانی که روی پیش بینی مساوی شدن بازی ها مهارت دارن از این روش استفاده میکنن ، چون ضریب این بازی ها بالا هست و بسیار مناسب برای شرطبندی سیستمی است

✅⁉️ میکس به روش lucky یا خوش شانس چیست ؟

🔹یک نوع میکس هست که شامل تمام حالت های تکی و میکس بازی های انتخابی شما میشه ، حداقل تعداد بازی در این نوع میکس 3 تا بازی هست و حداکثر 8 تا بازی هست

🔍 مثال : شما 4 بازی انتخاب کرده اید.

انتخاب اول – ضریب – 2

انتخاب دوم – ضریب – 3.5

انتخاب سوم – ضریب – 4

انتخاب چهارم – ضریب – 1.5

مبلغی که شرکت می کنید 150 هزار تومان است

 

🛑 حالت های مختلف پیش آمده با 4 بازی:

✅ 4 فرم تکی با هر بازی

✅ 6 فرم میکس مختلف با 2 بازی

✅ 4 فرم میکس مختلف با 3 بازی

✅ 1 فرم میکس با 4 بازی

✔️ مبلغ 150 هزار تومن شما به صورت مساوی روی تمام حالت ها قرار داده میشود

🔑 در صورتی که شما 4 بازی انتخاب کنید 15 حالت مختلف تکی و میکس به وجود می اید که 10 هزار تومان رو هرکدام شرط بسته میشود

1⃣ حالت اول 4 شرط تکی

10 ت روی بازی اول ضریب 2 ( بازگشت 20 ت )

10 ت روی بازی دوم ضریب 3.5 ( بازگشت 35 ت )

10 ت رویبازی سوم ضریب 4 ( بازگشت 40 ت )

10 ت روی بازی چهارم ضریب 1.5 ( بازگشت 15 ت )

2⃣ حالت دوم 6 میکس دو تایی ، هر میکس 10 ت

بازی اول + بازی دوم ضریب 7 ( بازگشت 70 ت )

بازی اول + بازی سوم ضریب 8 ( بازگشت 80 ت )

بازی اول + بازی چهارم ضریب 3 ( بارگشت 30 ت )

بازی دوم + بازی سوم ضریب 14 ( بازگشت 140 ت )

بازی دوم + بازی چهارم ضریب 5.25 ( بازگشت 52.5 ت )

بازی سوم + بازی چهارم ضریب 6 ( بازگشت 60 ت )

3⃣ حالت سوم : 4 میکس 3 تایی ، هر میکس 10 ت

بازی اول + بازی دوم + بازی سوم ضریب 28 ( بازگشت 280 ت )

بازی اول + بازی دوم + بازی چهارم ضریب 10.5 ( بازگشت 105 ت )

بازی اول + بازی سوم + بازی چهارم ضریب 12 ( بازگشت 120 ت )

بازی دوم + بازی سوم + بازی چهارم ضریب 21 ( بازگشت 210 )

4⃣ حالت چهارم : 1 میکس 4 تایی با مبلغ 10 ت

بازی اول + بازی دوم + بازی سوم + بازی چهارم ضریب 42 ( بازگشت 420 ت )

✔️ در صورتی که تمام بازی های انتخابی برنده شوند در نتیجه تمام فرمها برنده اند. پس در مجموع شما 1 میلیون 677 هزار تومان برنده اید.

✔️ در صورتی که فقط یک بازی شما به طور مثال بازی 4 برنده باشد و بقیه بازنده تنها 1 فرم تکی شما که مسابقه 4 بوده برنده است و 14 فرم دیگر بازنده است.

✔️ در صورتی که 2 بازی شما برد شود ، 2 فرم تکی و یک میکس 2 تایی برنده است و بقیه بازنده

✔️ در صورتی که 3 بازی برد شود ، 3 فرم تکی شما و 3 میکس 2 تایی برنده است و بقیه بازنده

🔴 نکته مهم : یک نوع میکس دیگه هم وجود داره با عنوان Patent ، این نوع میکس تفاوتش با lcuky این هست دیگه بازی ها تکی رو حساب نمیکنه و فقط تمام حالت های میکس رو در نظر میگیره و دیگه شرط تکی نداره

🔚 توضیحات کامل شرطبندی میکس به روش lucky یا خوش شانس و patent ، این نوع پیش بینی در سایت 1xbet وجود داره و شما میتونید ازش استفاده کنید ، فقط کافیه در سایت و یا اپ بعد از انتخاب بازی هاتون هنگام وارد کردن مبلغ گزینه Acamulator ( میکس معمولی ) رو به Lucky یا خوش شانس و یا Patnet بر حسب نیازتون تغییر بدید

⁉️ شرطبندی زنجیره ای یا Chainbet چیست ؟؟

ایا با باخت یک یا دوبازی در میکس ، باز هم میکس برنده است 😳 ؟ بله اما به شرایطی !

🔹 دوستان خیلی زیادی به من مراجعه کردن و کلافه از اینکه تمام میکس هاشون تک غلط میشه یا دو غلط میشه و با ضرایب بالا میبازن ، من به خیلی ها شرطبندی به روش chainbet رو معرفی کردم که یکی از امکانات سایت وان ایکس هست اما متاسفانه به علت توضیحات ناقص در سایت خیلی ها دقیق متوجه نحوه محاسبه و انجام این نوع شرطبندی نشدن ، اما امروز به صورت کامل براتون توضیح میدم خیلی هم جالب هست

🔹 این شرطبندی در واقع از لحاظ ظاهری شبیه به میکس هست اما مثل میکس عمل نمیکنه بلکه تمام شرط های اون جدا محاسبه میشن و هر شرط و مبلغش بستگی به شرط قبلی و ضریبش داره و اینکه برد شده یا باخت برای همین بهش میگن شرطبندی زنجیری ، در واقع همه بازی ها به هم متصل هستند

⚠️🔑 نکته خیلی مهم : اولین بازی که در این نوع شرطبندی انتخاب میکنید حتماااا باید برد بشه ، اگر بازی اول برد نشه کل شرطتون باخت میشه و زنجیر از همون ابتدا پاره میشه

🔍 مثال میزنم براتون کاملا متوجه میشید ❤️

✔️ فرض کنید ما 5 بازی برای شرطبندی زنجیری خودمون انتخاب کردیم

بازی اول ضریب 2

باز دوم ضریب 1.5

بازی سوم ضریب 2

بازی چهارم ضریب 3

بازی پنجم ضریب 1.5

⁉️ خب مثل همون پیش بینی میکس مبلغمون رو وارد میکنیم و شرط رو ثبت میکنیم ، اما چطور محاسبه میشه ؟؟؟

🔹 خب ما 10 هزار تومان روی این شرط زنجیری میزاریم ، قبلا عرض کردم بازی ها در این نوع شرط به صورت جدا محاسبه میشن اما هر شرط بستگی به شرط قبلیش داره ، پس در واقع شما الان 10 هزار تومان روی ضریب 2 یعنی همون بازی اول گذاشتید و به بقیه کاری ندارید ، اگر این بازی اول برد بشه پولتون میشه 20 هزارت تومان ، 10 هزار تومان بردتون کنار گذاشته میشه و 10 هزار تومن که همون مبلغ اولیه شما بود میره رو شرط دوم ، اگر شرط اول شما ببازه طبیعتا پولی نمیمونه که بره روی شرط دوم درسته ؟ پس بازنده میشید ، برای همین بازی اول خییییلی مهم هست و اسم این نوع شرط زنجیری هست

🔸 حالا در ادامه 10 هزار تومن میره رو بازی دوم با ضریب 1.5 و برد میشه ، شما از این بازی هم 5 هزار تومان بردید ، 5 تومان ذخیره میشه میره رو همون 10 تومنی که از شرط اول بردید ، و دوباره 10 تومن اولیه که گذاشتید میره روی شرط سوم با ضریب 2 ، شرط سوم شما باخت میشه ، اما شما 15 تومن قبلا بردید و ذخیره داشتید درسته ؟ پس 10 تومن از پول میاد رو شرط چهارم و 5 تومن ذخیره میمونه ، شرط سوم با ضریب 3 برد میشه و شما 20 تومن سود میکنید از شرط چهارم ، حالا 20 تومنش دوباره میره ذخیره میشه و جمعا 25 ذخیره دارید و 10 تومن میاد رو شرط پنجم و شرط پنجم هم باخت میشه اما شما همچنان 25 تومن ذخیره دارید و در واقع با 2 باخت همچنان برنده شدید

⛔️⚠️ نکته مهم : هرجایی که شما پولتون تموم بشه و نتونه بره به شرط بعدی زنجیر متوقف میشه و شما بازنده میشید

✅ این توضیحات کاملی بود از Chainbet که واقعا لازم بود بهش پرداخته بشه و امیدوارم استفاده لازم رو ازش ببرید ، این قابلیت در سایت جهانی وان ایس بت وجود داره و شما میتونید ازش استفاده کنید ، بازی هاتون رو مثل همون میکس انتخاب میکنید و فقط در اخر کار موقع وارد کردن مبلغ حالت شرطبندی رو از acamulator روی Chainbet قرار میدید

🔻پاسخ به سوالات متداول :

 

✅ سایت رو از قسمت setting و سپس در language ، زبان سایت را فارسی کنید .

✅ ارور برای واریز ووچر پرفکت مانی برای محدودیت هر ثانیه یک تراکنش از سوی پرفکت مانی هست و چندین بار عملیات وارد کردن کد را تکرار کنید

✅ واریز کارت به کارت غیر فعال هست و در حال حاضر فوچرز بهترین روش هست.

✅ فقط بعد از اولین واریز جایزه (بونس) میگیرید . همچنین بعد از واریز حداقل باید یک بازی با ضریب 1.1 شرطبندی کنید تا قادر به برداشت باشید.

✅ دلیل وارد نشدن به سایت از طریق لینک ، روشن بودن vpn شماست . بدون فیلتر شکن و از طریق مرورگر های مختلف تست کنید.

[/vc_column][/vc_row]